Komody z masivu

Šuplíková komoda z masivu – různé varianty dekoru

Máte rádi praktický nábytek? Dáváte přednost masivu? Šuplíková komoda DABLAM je vyrobena z borového dřeva. Nábytek z masivu zútulní, zkrášlí váš interiér. Vyniká zároveň zdravotně nezávadným materiálem, jenž je odolný. Dřevěná komoda z masivu je k dispozici v přírodním dekoru či v různých variantách moření. Díky provedení nezabírá mnoho místa, je ocenitelným nábytkem i do malého prostoru. Zároveň skýtá dostatek praktického a ocenitelného úložného prostoru. Komoda v jednoduchém, a přesto jedinečném provedení je řešena 3 prostornými šuplíky neboli zásuvkami. Ty jsou opatřené úchyty pro snadnou manipulaci při otevírání a zavírání, současně dodávají punc elegantního vzhledu.

Cena v době recenze: 4 720 Kč

Dvoudveřová dřevěná komoda TORINO z masivu

Máte rádi praktický nábytek? Milujete krásu dřeva? Komoda TORINO je vyrobena z masivu v jemném lakovaném provedení. Svému účelu poslouží prakticky v každé místnosti i stylu zařízení. Zásluhou materiálu zkrášlí, zútulní váš interiér, rovněž tak vyniká odolností, pevností, nadčasovostí. Skvostný kousek skýtající vskutku dostatek praktického úložného prostoru. Komoda je řešena rozdělením na dvě části. Jedna strana je opatřena pojízdnými a dostatečně prostornými zásuvkami. Druhá polovina je dvoudveřová se 2 policemi. Komoda je opatřena úchyty, které umožňují snadnou manipulaci při otevírání i zavírání a zároveň dodávají punc elegantního vzhledu.

Cena v době recenze: 4 799 Kč

Kombinovaný model komody z masivu

Nechte ve vašem pokoji vládnout absolutní pořádek a řád. Komoda 6 v provedení masiv borovice najde své uplatnění v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokojíčku i v šatně. Praktická komoda nabídne k uložení vašich věcí dvě prostorné zásuvky s kovovými pojezdy i prostornou skříňku s variabilní policí. V komodě budou mít své stálé místo všechny dokumenty, knihy, ale také oblečení, deky či hračky.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Kombinovaná komoda v dekoru ořech

Kombinovaná komoda se dvěma šuplíky v dekoru ořech zkrášlí, zútulní váš interiér a poskytne praktický úložný prostor. Komoda je vyrobena z masivu.

Cena v době recenze: 5 650 Kč

Dřevěná komoda TORINO se šesti zásuvkami

Potřebujete šikovně uložit prádlo či dokumenty a ještě získat dokonalý výstavní prostor? Pak volte komodu se zásuvkami, která uloží jak všechny věci, tak poskytne dostatečnou plochu pro vystavení dekorací a suvenýrů. Komoda 6 zásuvek TORINO v provedení masiv borovice vám nabídne velkorysý úložný prostor.

Cena v době recenze: 3 999 Kč