Malé komody

Šuplíková komoda z masivu – různé varianty dekoru

Máte rádi praktický nábytek? Dáváte přednost masivu? Šuplíková komoda DABLAM je vyrobena z borového dřeva. Nábytek z masivu zútulní, zkrášlí váš interiér. Vyniká zároveň zdravotně nezávadným materiálem, jenž je odolný. Dřevěná komoda z masivu je k dispozici v přírodním dekoru či v různých variantách moření. Díky provedení nezabírá mnoho místa, je ocenitelným nábytkem i do malého prostoru. Zároveň skýtá dostatek praktického a ocenitelného úložného prostoru. Komoda v jednoduchém, a přesto jedinečném provedení je řešena 3 prostornými šuplíky neboli zásuvkami. Ty jsou opatřené úchyty pro snadnou manipulaci při otevírání a zavírání, současně dodávají punc elegantního vzhledu.

Cena v době recenze: 4 720 Kč

Praktická šuplíková komoda – různé varianty dekoru

Komoda Malmo 3S je praktickým a stylovým elementem vhodným do každého interiéru i stylu zařízení. Poslouží svému účelu na v předsíni, pracovně, studentském či hostinském pokoji, jakožto i v jídelně, ložnici nebo obývacím pokoji. Skýtá bezproblémové užívání a dlouhou životnost. Dřevěná komoda skýtá dostatek úložného prostoru, který je řešen prostornými a dostatečně hlubokými 3 pojízdnými zásuvkami. Nábytek je opatřen praktickými úchyty, které zajišťují snadnou manipulaci při otevírání a zavírání, ale také dodávají punc na elegantním vzhledu.

Cena v době recenze: 3 390 Kč

Bílá komoda ve vintage stylu

Je vašemu srdci blízký provensálský styl? Máte rádi vintage kousky? Vybíráte komodu na chalupu? Milujete nábytek s jistým starožitným vzhledem? Bílá komoda Dekorhome v impozantním starožitném vzhledu se bude náležitě vyjímat zejména tam, kde si potrpíte na vintage, venkovský, provensálský styl. Dvoudveřová komoda je opatřena úchyty pro snadnou manipulaci při otevírání a zavírání. Uvnitř je řešena dostatkem úložného místa, který je oddělen odnímatelnou policí. U této komody můžete využít i horní plochu coby efektivní místo na vystavení či odložení předmětů, fotografií apod.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Kombinovaný model komody z masivu

Nechte ve vašem pokoji vládnout absolutní pořádek a řád. Komoda 6 v provedení masiv borovice najde své uplatnění v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokojíčku i v šatně. Praktická komoda nabídne k uložení vašich věcí dvě prostorné zásuvky s kovovými pojezdy i prostornou skříňku s variabilní policí. V komodě budou mít své stálé místo všechny dokumenty, knihy, ale také oblečení, deky či hračky.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Kombinovaná komoda v dekoru ořech

Kombinovaná komoda se dvěma šuplíky v dekoru ořech zkrášlí, zútulní váš interiér a poskytne praktický úložný prostor. Komoda je vyrobena z masivu.

Cena v době recenze: 5 650 Kč

Textilní komoda se se 4 zásuvkami

Menší textilní komoda Loko Slim šedá se 4 zásuvkami je všestranným řešením pro vaši domácnost. Využít ji můžete prakticky na cokoliv. V ložnici může sloužit pro ukládání drobného oblečení.

Cena v době recenze: 915 Kč