Luxusní komody

Luxusní komoda v industriálním stylu Vasagle Volar

Chcete si pořídit komodu, ale ne ledajakou? Záleží vám na designu? Je vašemu srdci blízký rustikální styl? Komoda Vasagle Volar zkrášlí, zútulní váš interiér. Dodá mu punc stylu a jedinečnosti. Neujde ničí pozornosti. Oživí váš prostor. Je vhodná do obývacího pokoje, pracovny, ložnice, předsíně, jídelny, kuchyně. Komoda je řešena po obou stranách jednodveřovými skříňkami a střed je vyřešen otevřeným policovým systémem. Prostor uvnitř skříněk je řešen vkládacími poličkami, které si lze nastavením uzpůsobit podle potřeby. K tomu oceníte prostornou svrchní desku a jednu otevřenou polici pod touto deskou.

Cena v době recenze: 4 019 Kč

Dvoudveřová dřevěná komoda TORINO z masivu

Máte rádi praktický nábytek? Milujete krásu dřeva? Komoda TORINO je vyrobena z masivu v jemném lakovaném provedení. Svému účelu poslouží prakticky v každé místnosti i stylu zařízení. Zásluhou materiálu zkrášlí, zútulní váš interiér, rovněž tak vyniká odolností, pevností, nadčasovostí. Skvostný kousek skýtající vskutku dostatek praktického úložného prostoru. Komoda je řešena rozdělením na dvě části. Jedna strana je opatřena pojízdnými a dostatečně prostornými zásuvkami. Druhá polovina je dvoudveřová se 2 policemi. Komoda je opatřena úchyty, které umožňují snadnou manipulaci při otevírání i zavírání a zároveň dodávají punc elegantního vzhledu.

Cena v době recenze: 4 799 Kč

Moderní prostorná komoda se zásuvkami

Dáváte přednost nábytku, který lze využít takřka v každé místnosti? Komoda Clips K140 6SZ v klasickém, a přesto jedinečném provedení si vás získá z mnoha důvodů. Praktický nábytek do každé domácnosti. Svému účelu poslouží znamenitě. Dřevěná komoda je vyrobena z kvalitního, odolného a snadno udržovatelného materiálu. Oceníte její bezproblémové užívání, dostatek úložného místa a dlouhou životnost. Úložný prostor je rozdělen na dvě části, kdy každá je řešena třemi prostornými a dostatečně hlubokými pojízdnými zásuvkami. Využít můžete i horní plochu coby praktické odkládací místo.

Cena v době recenze: 2 940 Kč

Moderní bílá dvoudveřová komoda Cosmo se šuplíky

Máte rádi praktický nábytek, který poslouží takřka v jakékoli místnosti i stylu zařízení? Komoda Cosmo v bílém provedení je vhodná do dětského, studentského, hostinského pokoje, jakožto i do koupelny, předsíně, ložnice či obývacího pokoje. Komoda vyniká jednoduchým, avšak nadčasovým designem. Skýtá dostatek úložného prostoru. Dřevěná komoda má po stranách dvířka a úložné místo řešené policemi. Střed je vybaven 4 praktickým a prostornými zásuvkami. Horní plochu lze využít prakticky a efektivně na další věci, vystavení předmětů, fotografií apod.

Cena v době recenze: 3 099 Kč

Bílá komoda ve vintage stylu

Je vašemu srdci blízký provensálský styl? Máte rádi vintage kousky? Vybíráte komodu na chalupu? Milujete nábytek s jistým starožitným vzhledem? Bílá komoda Dekorhome v impozantním starožitném vzhledu se bude náležitě vyjímat zejména tam, kde si potrpíte na vintage, venkovský, provensálský styl. Dvoudveřová komoda je opatřena úchyty pro snadnou manipulaci při otevírání a zavírání. Uvnitř je řešena dostatkem úložného místa, který je oddělen odnímatelnou policí. U této komody můžete využít i horní plochu coby efektivní místo na vystavení či odložení předmětů, fotografií apod.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Moderní dřevěná komoda Sandy

Vybíráte komodu do interiéru? Záleží vám nejen na kvalitě, praktičnosti, ale i designu? Komoda SANDY vyniká originálním designem, působivou, nadčasovou kombinací materiálů a praktickým úložným prostorem. Tělo je z dřevěného materiálu. Dvířka vynikají jedinečnou strukturou dřeva. Za dvířky, které jsou řešené moderním provedením bez úchytů, se nachází úložný prostor. Za otočnými dvířky jsou 2 nastavitelné police, které umožňují variabilitu a flexibilitu ohledně ukládání. Dostatečně prostorné úložné místo v podobě polic využijete takřka v každém interiéru a pro řadu potřebných věcí.

Cena v době recenze: 3 499 Kč

Komoda v luxusním dekoru s texturou mramoru

Dodejte svému bydlení noblesní atmosféru s komodou DUBLIN v černé barvě. Komoda v dekoru dřeva s texturou mramoru se otevírá se bez pomocí úchytek. Za dvěma otočnými dveřmi je dostatek úložného prostoru pro vaše osobní věci, které nechcete mít na očích.

Cena v době recenze: 5 499 Kč

Kombinovaný model komody z masivu

Nechte ve vašem pokoji vládnout absolutní pořádek a řád. Komoda 6 v provedení masiv borovice najde své uplatnění v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokojíčku i v šatně. Praktická komoda nabídne k uložení vašich věcí dvě prostorné zásuvky s kovovými pojezdy i prostornou skříňku s variabilní policí. V komodě budou mít své stálé místo všechny dokumenty, knihy, ale také oblečení, deky či hračky.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Jednodveřová komoda Cosmo C5 se zásuvkami

Komoda Cosmo C5 je bez úchytová komoda se čtyřmi šuplíky a jednou skříňkou. Komoda je z jedné strany jednodveřová a druhá je řešena praktickými zásuvkami s kovovým pojízdným mechanismem.

Cena v době recenze: 3 490 Kč

Kombinovaná komoda v dekoru ořech

Kombinovaná komoda se dvěma šuplíky v dekoru ořech zkrášlí, zútulní váš interiér a poskytne praktický úložný prostor. Komoda je vyrobena z masivu.

Cena v době recenze: 5 650 Kč

Moderní komoda v praktickém provedení

Komoda LIMA KM-4 je vyrobena z laminované a lakované dřevotřísky s ABS hranám ve čtyřech barevných variantách. Komoda obsahuje čtyři zásuvky a dvě postranní skříňky.

Cena v době recenze: 2 915 Kč