Dlouhé komody

Moderní prostorná komoda se zásuvkami

Dáváte přednost nábytku, který lze využít takřka v každé místnosti? Komoda Clips K140 6SZ v klasickém, a přesto jedinečném provedení si vás získá z mnoha důvodů. Praktický nábytek do každé domácnosti. Svému účelu poslouží znamenitě. Dřevěná komoda je vyrobena z kvalitního, odolného a snadno udržovatelného materiálu. Oceníte její bezproblémové užívání, dostatek úložného místa a dlouhou životnost. Úložný prostor je rozdělen na dvě části, kdy každá je řešena třemi prostornými a dostatečně hlubokými pojízdnými zásuvkami. Využít můžete i horní plochu coby praktické odkládací místo.

Cena v době recenze: 2 940 Kč

Moderní bílá dvoudveřová komoda Cosmo se šuplíky

Máte rádi praktický nábytek, který poslouží takřka v jakékoli místnosti i stylu zařízení? Komoda Cosmo v bílém provedení je vhodná do dětského, studentského, hostinského pokoje, jakožto i do koupelny, předsíně, ložnice či obývacího pokoje. Komoda vyniká jednoduchým, avšak nadčasovým designem. Skýtá dostatek úložného prostoru. Dřevěná komoda má po stranách dvířka a úložné místo řešené policemi. Střed je vybaven 4 praktickým a prostornými zásuvkami. Horní plochu lze využít prakticky a efektivně na další věci, vystavení předmětů, fotografií apod.

Cena v době recenze: 3 099 Kč

Moderní dřevěná komoda Sandy

Vybíráte komodu do interiéru? Záleží vám nejen na kvalitě, praktičnosti, ale i designu? Komoda SANDY vyniká originálním designem, působivou, nadčasovou kombinací materiálů a praktickým úložným prostorem. Tělo je z dřevěného materiálu. Dvířka vynikají jedinečnou strukturou dřeva. Za dvířky, které jsou řešené moderním provedením bez úchytů, se nachází úložný prostor. Za otočnými dvířky jsou 2 nastavitelné police, které umožňují variabilitu a flexibilitu ohledně ukládání. Dostatečně prostorné úložné místo v podobě polic využijete takřka v každém interiéru a pro řadu potřebných věcí.

Cena v době recenze: 3 499 Kč