Bílá šuplíková komoda

Moderní funkční kombinovaná komoda JULIA K13D3

Máte rádi praktický a nadčasový nábytek? Hledáte vhodnou komodu do kanceláře či domácí pracovny? Chcete mít vše uspořádané a po ruce? Komoda JULIA K13D3 je v klasickém a zároveň moderním, nadčasovém designu. Díky tomu je vhodná prakticky do každé domácnosti, interiéru i stylu zařízení. Svému účelu poslouží jak v kanceláři či jiných komerčních prostorách, tak v domácnosti. Komoda je třídveřová s policovým úložným systémem. V horní části je vybavena praktickými 3 menšími zásuvkami.

Cena v době recenze: 2 399 Kč

Kombinovaná komoda do domácnosti i kanceláře

Zařizujete své nové bydlení? Potřebujete nábytek, který skýtá dostatek úložného prostoru? Funkční kombinovaná komoda K1-3D-2SZ poslouží svému účelu nejen v domácnosti, ale i komerčních prostorách. Své uplatnění najde jak v kancelářích, ordinacích apod, tak i v každé domácnosti. Dřevěná komoda v klasickém a zároveň nadčasovém provedení je vybavena stříbrnými úchyty zajišťující snadnou manipulaci při otevírání a zavírání a zároveň přidávají na elegantním vzhledu. Komoda z jedné strany je dvoudveřová a uvnitř nabízí úložný policový prostor. Druhá strana je jednodveřová a v horní části je vybavena 2 zásuvkami.

Cena v době recenze: 2 900 Kč

Moderní prostorná komoda se zásuvkami

Dáváte přednost nábytku, který lze využít takřka v každé místnosti? Komoda Clips K140 6SZ v klasickém, a přesto jedinečném provedení si vás získá z mnoha důvodů. Praktický nábytek do každé domácnosti. Svému účelu poslouží znamenitě. Dřevěná komoda je vyrobena z kvalitního, odolného a snadno udržovatelného materiálu. Oceníte její bezproblémové užívání, dostatek úložného místa a dlouhou životnost. Úložný prostor je rozdělen na dvě části, kdy každá je řešena třemi prostornými a dostatečně hlubokými pojízdnými zásuvkami. Využít můžete i horní plochu coby praktické odkládací místo.

Cena v době recenze: 2 940 Kč

Praktická šuplíková komoda – různé varianty dekoru

Komoda Malmo 3S je praktickým a stylovým elementem vhodným do každého interiéru i stylu zařízení. Poslouží svému účelu na v předsíni, pracovně, studentském či hostinském pokoji, jakožto i v jídelně, ložnici nebo obývacím pokoji. Skýtá bezproblémové užívání a dlouhou životnost. Dřevěná komoda skýtá dostatek úložného prostoru, který je řešen prostornými a dostatečně hlubokými 3 pojízdnými zásuvkami. Nábytek je opatřen praktickými úchyty, které zajišťují snadnou manipulaci při otevírání a zavírání, ale také dodávají punc na elegantním vzhledu.

Cena v době recenze: 3 390 Kč

Moderní bílá dvoudveřová komoda Cosmo se šuplíky

Máte rádi praktický nábytek, který poslouží takřka v jakékoli místnosti i stylu zařízení? Komoda Cosmo v bílém provedení je vhodná do dětského, studentského, hostinského pokoje, jakožto i do koupelny, předsíně, ložnice či obývacího pokoje. Komoda vyniká jednoduchým, avšak nadčasovým designem. Skýtá dostatek úložného prostoru. Dřevěná komoda má po stranách dvířka a úložné místo řešené policemi. Střed je vybaven 4 praktickým a prostornými zásuvkami. Horní plochu lze využít prakticky a efektivně na další věci, vystavení předmětů, fotografií apod.

Cena v době recenze: 3 099 Kč

Bílá šuplíková komoda v moderním designu

Komoda Ariel II v bílém provedení je vhodná do každého interiéru i stylu zařízení. Je vyrobena z kvalitního, odolného a snadno udržovatelného materiálu.

Cena v době recenze: 2 099 Kč

Jednodveřová komoda Cosmo C5 se zásuvkami

Komoda Cosmo C5 je bez úchytová komoda se čtyřmi šuplíky a jednou skříňkou. Komoda je z jedné strany jednodveřová a druhá je řešena praktickými zásuvkami s kovovým pojízdným mechanismem.

Cena v době recenze: 3 490 Kč

Prostorná a praktická šuplíková komoda

Pokud se každý den přehrabujete v hromadách neuspořádaných osobních i pracovních věcí, možná sníte o tom, že si v nich konečně uděláte pořádek a přehled. Velkým pomocníkem vám v tomto směru může být třeba přehledná komoda. Moderní komoda K1-4Svám nabídne čtyři podlouhlé a prostorné zásuvky, díky kterým si budete moct vše přehledně roztřídit. Navíc je vybavena velmi kvalitními kovovými pojezdy.

Cena v době recenze: 2 900 Kč

Praktická komoda v kombinovaném provedení 3 dvířka a 2 šuplíky

Komoda JULIA K13D2 nabízí 3 dvířka a 2 kvalitní šuplíky na kovových pojezdech. Úchytky jsou designové a praktické. Dodává se v jedné krabici spolu s návodem k montáži.

Cena v době recenze: 2 069 Kč

Moderní komoda v praktickém provedení

Komoda LIMA KM-4 je vyrobena z laminované a lakované dřevotřísky s ABS hranám ve čtyřech barevných variantách. Komoda obsahuje čtyři zásuvky a dvě postranní skříňky.

Cena v době recenze: 2 915 Kč